Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
8 postów 4070 komentarzy

Element polski

Pan Marky - Wolnosc wypowiedzi jest tak wazna jak niepodleglosc. Bez niej kraj i narod upada. Wolnosc wypowiedzi dla wszystkich Polakow, nie tylko dla wybranych w Polsce.

LEWACY TO FASZYSCI KTORZY UDAJA "ANTYFASZYSTOW"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawdziwi faszysci to lewacy, nie Polacy o przekonaniach prawicowych i patriotycznych, czyli normalni albo prawdziwi Polacy. Ponizej podaje skuteczny sposob na lewakow wyzywajacych cie od "faszystow," "rasistow," "ksenofobow," itp.

Lewacy czesto uzywaja okreslenia "faszysci" pod adresem prawicowo i patriotycznie czujacych, czyli normalnych, czyli prawdziwych Polakow. Ale w rzeczywistosci to nie prawicowo-patriotyczni Polacy, tylko lewacy sa faszystami.
A wyzywaja swoich przeciwnikow od faszystow po to, zeby odwrocic uwage od faktu, ze to oni, lewacy, sa  faszystami.
 
Lewacy uzywaja jezyka w klamliwy, zwodniczy sposob. Np. gazete, publikujaca w olbrzymiej mierze klamstwa, nazywali "Prawda," nierownosc, rasizm i niesprawiedliwosc spoleczna nazywaja "rownoscia," a "faszyzm" nazywaja "antyfaszyzmem."

Dlaczego to robia? - Zeby oszukac ludzi, ze oni, lewacy, sa prawdomowni, ze sa za rownoscia wszystkich ludzi, ze sa za sprawiedliwoscia spoleczna, ze sa przeciwko "faszyzmowi," jednym slowem, ze sa dobrymi, broniacymi wiekszosci spoleczenstwa osobnikami. Klamia w ten sposob po to, zeby zdobyc wladze. A kiedy te wladze juz maja, uzywaja jej w tyranski i rozbojniczy sposob. Odbieraja ciemiezonym przez siebie ludziom wolnosc wypowiedzi, a zarazem stale wmawiaja im, ze przekrety i lajdactwa, ktore oni, lewacy popelniaja, sa prawymi czynami, zgodnymi z zasadami prawdomownosci, rownosci wszystkich ludzi, sprawiedliwosci spolecznej, antyrasizmu, antyfaszyzmu, i tym podobnych wznioslych wartosci.

Jak przeciwstawic sie skutecznie lewackim klamcom i rozbojnikom? - Oto skuteczny sposob: jesli lewak wyzywa cie od faszystow, odpowiedz mu: "To TY jestes faszysta,"  jesli wyzywa cie od rasistow, ksenofobow, itp., odpowiedz mu: "To TY jestes rasista, ksenofobem," itp.

I nigdy nie ustepuj; kiedy lewak po jakims czasie znow zacznie cie wyzywac od faszystow, rasistow, itp., odpowiadaj niezmiennie: "To TY jestes faszysta, rasista," itp. Nazywaj tez lewakow  "polonofobami," czyli antypolskimi rasistami.

Jesli lewackie psychole niosa transparent z napisem:"Faszyzm nie przejdzie," "Prawica to faszysci," itp., ty nies transparent z napisem: "To lewacy sa faszystami," "Lewica to faszysci," itp.
 
Nies go tak, zeby wszyscy go dobrze widzieli, szczegolnie tzw. gapie czy ludzie neutralni politycznie, ktorych jest bardzo wielu.

Dziala natychmiast.

:)

KOMENTARZE

 • Prawidłowo!
  Niestety jakoś środowiska prawicowe i patriotyczne zgarniają "na klatę" kłamstwa i oszczerstwa lewackiej bandytierki w pewien sposób legitymizując je w oczach pospólstwa.
  Tu trzeba jednoznacznie - ja jestem patriotą i kocham swój kraj darząc takim samym wstrętem komunizm, jak i faszyzm. Każdy zakłamany lewak ma to mieć rzucone w zaśliniony ryj.
 • @Dog from Hell 13:27:35
  RE: Niestety jakoś środowiska prawicowe i patriotyczne zgarniają "na klatę" kłamstwa i oszczerstwa lewackiej bandytierki w pewien sposób legitymizując je w oczach pospólstwa.

  --- Dzieje sie tak dlatego, ze prawicowcy-patrioci nie odpowiadaja lewakom pieknym za nadobne, np. tak, jak powyzej podalem. To dlatego przegrywaja walke propagandowa, a zatem walke o wladze, z lewactwem.

  Dlaczego prawicowcy nie odpowiadaja lewakom pieknym za nadobne - ot jest pytanie.

  Czy masz na nie odpowiedz, albo ktos jeszcze? Powiedzcie co w tej sprawie myslicie.
 • nie wiem co powiedzieć
  artykuł jest tak tępy jak i sam autor. Lewacy to znaczy tyle samo co prawacy - czyli dokładnie nic. Tyle w temacie, żal nawet pisać coś więcej, bo debil zawsze będzie debilem.
 • @deft 15:45:49 NIE WIEM ALE MOWIEM? :)
  RE: RE: nie wiem co powiedzieć

  --- Moze to dlatego, ze nie masz nic do powiedzenia?

  RE: artykuł jest tak tępy jak i sam autor.

  --- A, ale jednak mowisz. A jakies dowody, argumenty, ze zarowno artykul jak autor sa tepi, do tego tepi w jednakowym stopniu?

  RE:Lewacy to znaczy tyle samo co prawacy - czyli dokładnie nic.

  --- Znaczy, ze twierdzisz, ze slowa "lewacy" i "prawacy" znacza: "nic"? Wedlug ktorego slownika?

  RE:Tyle w temacie, żal nawet pisać coś więcej, bo debil zawsze będzie debilem.

  --- Znaczy, ze masz na mysli, ze powodem tego, ze tyle w temacie i zal nawet pisac cos wiecej, jest to, ze debil zawsze bedzie debilem?

  Czy to oswiadczenie samokrytyczne?

  :)
 • @Pan Marky 00:45:38
  jeśli ktoś w 21 wieku nadal operuje przymiotnikami politycznymi typu "lewacy" i "prawacy" to znaczy, że jest niepełnosprawny umysłowo. Każdy logicznie myślący człowiek wie, że prawie każda partia na całym świecie jest opłacana i lobbowana przez multi-miliardowe korporacje. Stąd właśnie między innymi mają tyle pieniędzy na kampanie reklamowe. Zarówno prawica jak i lewica to jedno i to samo, czyli banda frajerów, którym się wydaje, że coś znaczą, a tak na prawdę są zwykłymi śmieciami. Oczywiście Antifa swoim podejściem zachowuje się czasem jak faszyści, ale w każdym środowisku są krewcy i nieokiełznani "bohaterowie", którzy widzą jedyne wyjście w obiciu komuś gęby. To samo jest z policją, która kopała, pałowała i gazowała niewinnych ludzi, z resztą cały czas to robi i to zupełnie bezkarnie. Media zrobiły nagonkę na wszystkich, żeby nas skłócić - po takim artykule widzę, że im się niestety to udało. Prawdziwi faszyści to politycy, medialne kurwy oraz policja i wojsko.
 • @deft 11:54:47
  RE: jeśli ktoś w 21 wieku nadal operuje przymiotnikami politycznymi typu "lewacy" i "prawacy" to znaczy, że jest niepełnosprawny umysłowo.

  --- Dlaczego?

  RE: Każdy logicznie myślący człowiek wie, że prawie każda partia na całym świecie jest opłacana i lobbowana przez multi-miliardowe korporacje.

  --- Moze i "kazdy logicznie myslacy czlowiek" o tym wie, a moze nie, tylko dlaczego mnie o tym informujesz?

  RE: Stąd właśnie między innymi mają tyle pieniędzy na kampanie reklamowe.

  --- Moze i maja, a moze nie, tylko czemu mnie o tym informujesz?

  Znaczy, ze twierdzisz, ze taka PO czy SLD maja pieniadze na kampanie reklamowe od multi-miliardowych korporacji, sa lobowane przez te korporacje? Udowodnij, ze tak jest.

  RE: Zarówno prawica jak i lewica to jedno i to samo, czyli banda frajerów, którym się wydaje, że coś znaczą, a tak na prawdę są zwykłymi śmieciami.

  --- Udowodnij, ze prawica i lewica to jedno i to samo, to banda frajerow, itd. Podaj odnosne fakty. Potrafisz? Wiec wedlug ciebie lewica i prawica istnieje? Pytam, bo powyzej wydawales sie sugerowac, ze one nie istnieja. A skoro operujesz "rzeczownikami politycznymi" "prawica" i "lewica," czy to znaczy, ze ty tez jestes niepelnosprawny umyslowo?

  RE: Oczywiście Antifa swoim podejściem zachowuje się czasem jak faszyści, ale w każdym środowisku są krewcy i nieokiełznani "bohaterowie", którzy widzą jedyne wyjście w obiciu komuś gęby.

  --- Powiadasz, ze "Antifa" jest taka sama jak uczestnicy Marszu Niepodleglosci?

  RE: To samo jest z policją, która kopała, pałowała i gazowała niewinnych ludzi, z resztą cały czas to robi i to zupełnie bezkarnie.

  --- Konkretnie co samo jest z policja?

  RE: Media zrobiły nagonkę na wszystkich, żeby nas skłócić

  --- "Nas" to znaczy konkretnie kogo?

  RE: - po takim artykule widzę, że im się niestety to udało.

  --- Masz na mysli, ze "po" moim artykule widzisz, ze media zrobily nagonke na wszystkich, zeby ciebie i jeszcze kogos sklocic? Jak konkretnie towidzisz?

  RE: Prawdziwi faszyści to politycy, medialne kurwy oraz policja i wojsko.

  --- A lewactwo to wedlug ciebie nie faszysci? Konkretnie dlaczego bys tak twierdzil?
 • @Pan Marky 15:52:46
  niczego ci nie będę udowadniał, nie jestem prokuratorem. Widzę, że niewiele rozumiesz z tego co mówię, no ale nic na to nie poradzę, że myślisz małostkowo i czepiasz się prostych wyrażeń, które każde dziecko zrozumie bez najmniejszego problemu. Zadajesz same bezsensowne pytania, na które szkoda mi czasu, żeby ci odpowiadać. Nie chcę cię obrażać, ale jak widzę takie brednie w artykułach, nie tylko twoim, to się nie dziwię, że ten naród upadł tak nisko - powinien upaść jeszcze niżej.
 • @deft 16:15:56
  RE: niczego ci nie będę udowadniał, nie jestem prokuratorem.

  --- Twierdzisz, ze trzeba byc prokuratorem, zeby udowadniac prawdziwosc swoich twierdzen? Na jakiej podstawie bys tak twierdzil?

  A moze "niczego nie bedziesz udowadnial," bo po prostu nie ma faktow na prawdziwosc twoich twierdzen, tj. twoje twierdzenia sa klamliwe, a ty - klamca?

  RE: Widzę, że niewiele rozumiesz z tego co mówię,

  --- Konkretnie jak "widzisz"?

  RE: no ale nic na to nie poradzę,

  --- Hm, jesli ty rozumiesz to, co mowisz, a ktos nie rozumie tego, co mowisz, mozesz na to poradzic wyjasniajac tej osobie co masz na mysli. Wiec co, co ty mowisz, a czego ja rzekomo nie rozumiem, wyjasnilbys mi?

  RE: że myślisz małostkowo i czepiasz się prostych wyrażeń, które każde dziecko zrozumie bez najmniejszego problemu.

  --- Udowiodnij, ze ja mysle malostkowo i czepiam sie prostych wyrazen, ktore kazde dziecko zrozumie - podaj fakty, dowody na to moje czepianie sie prostych wyrazen. Potrafisz? Czy znow klamiesz i oczerniasz?

  RE: Zadajesz same bezsensowne pytania,

  --- Udowodnij, ze ja zadaje same bezsensowne pytania. Potrafisz? Czy znow klamiesz i oczerniasz?

  RE: na które szkoda mi czasu, żeby ci odpowiadać.

  --- Moze ci i szkoda, tylko co mnie do tego? Napisales niekrotki post, w ktorym oswiadczasz, ze nic mi nie bedziesz udowadnial, ze widzisz, ze ja niewiele rozumiem, ze mysle malostkowo, itp. Czy nie mogles wykorzystac czasu, ktory zuzyles na pisanie wspomnianych klamliwych i oszczerczych twierdzen, na rzeczowe odpowiedzenie na moje pytania, wlaczajac np. odpowiedz w stylu: "Nie potrafie tego udowodnic, wiec mysle, ze moje twierdzenie jest bledne"?

  RE: Nie chcę cię obrażać, ale jak widzę takie brednie w artykułach

  --- Udowodnij, ze moj wpis zawiera brednie. Potrafisz, czy znow klamiesz? Alez nie obrazasz mnie. Jestes glupawym osobnikiem i klamca, zatem twoja negatywna opinie na temat mego tekstu i mnie traktuje jako komplement. Uzyteczne tez bylo praktykowanie moich umiejetnosci retorycznych w rozmowie z toba. Wpadaj na moj blog - tu mozesz skrobac co chcesz, zero cenzury, a ja bede mial korzysc i zabawe. Pisze to szczerze i powaznie.

  RE:, nie tylko twoim, to się nie dziwię, że ten naród upadł tak nisko -

  --- Moze i sie nie dziwisz, tylko czemu mnie o tym informujesz?

  RE: powinien upaść jeszcze niżej

  --- Znaczy, ze nienawidzisz Polakow? Czy nie wynikaloby stad, ze nie tylko jestes glupcem i klamca, ale tez polonofobem, czyli antypolskim rasista? Czy przyszlo ci kiedykolwiek do glowy, ze przyczyna upadku narodu polskiego sa tacy jak ty?

  Lewak?

  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY